Peugeot slogan

Пежо центр Полтава

 г. Полтава, ул. Курчатова 19, тел.: (0532) 660-990 

                                                 +38 050 305 0578

ІННОВАЦІЇ ТА ТЕХНОЛОГІЇ PEUGEOT

 Инновации и технологии Peugeot

PEUGEOT використовує інновації перш за все для того, щоб апелювати до ваших емоцій.
Кожен автомобіль із логотипом Лева містить в собі новітні технології і пропонує винятковий досвід та незабутні враження від керування.
Запрошуємо вас дослідити їх разом з нами!


PEUGEOT i-Cockpit

PEUGEOT i-Cockpit

PEUGEOT i-Cockpit пропонує новий підхід до розміщення водія за кермом автомобіля.Нова організація простору пропонує цілком інтуїтивний доступ до всіх функцій та систем керування.

Компактне кермо стало більш зручним та забезпечує точне рульове управління для незабутніх вражень. Завдяки піднятій панелі керування водій має змогу зчитувати потрібну інформацію, не відводячи погляд від дороги. Нова центральна консоль та великий 9,7-дюймовий сенсорний екран створюють чисте та лаконічне оздоблення салону.

Завдяки меншій, ніж завжди, кількості кнопок та використанню матеріалів найвищої якості, PEUGEOT i-Cockpit має вигляд унікального і безпрецедентного оформлення салону в автомобільній промисловості. Цей відмінний та легко упізнаваний стиль отримав нагороду «Найкращий салон автомобіля» в рамках 29-го Міжнародного автомобільного фестивалю в 2013 році.


ОПТИМІЗОВАНА ВИТРАТА ПАЛИВА

ОПТИМІЗОВАНА ВИТРАТА ПАЛИВА

PureTech

Наші трьохциліндрові бензинові двигуни PureTech легші і більш компактні, що дозволило підвищити їх енергоефективність. Вони пропонують унікальний рівень задоволення від виняткової продуктивності, залишаючись максимально міцними та надійними.

BlueHDi

Наші дизельні двигуни BlueHDi пропонують унікальну продуктивність при мінімальних викидах. Технологія BlueHDi пропонує ексклюзивне поєднання системи вибіркової каталітичної нейтралізації відпрацьованих газів та додаткового сажового фільтра, що дозволяє двигуну знизити об’єм викидів оксиду азоту на 90% та викидів вуглецю до рівня 82 г/км, разом зі зниженням витрати палива та усуваючи до 99,9% дрібних частинок.

HYbrid4

Завдяки технології HYbrid4 ми можемо запропонувати перший в світі повністю гібридний дизельний двигун, який дозволяє водієві обирати найбільш прийнятний режим їзди для кожної окремої поїздки.

Дана функція дуже легка у використанні: перемикач на центральній консолі дозволяє водію обирати між чотирма різними типами водіння:

 • Auto (для регулярного водіння, але чергуючи електричну і паливну тягу)
 • Sport (для більш динамічної їзди)
 • Electric (для спокійного пересування містом при повній відсутності шкідливих викидів)
 • та 4 Wheel Drive (повний привід для підвищеної прохідності на будь-якому бездоріжжі).

СПОРТИВНІ ДВИГУНИ

СПОРТИВНІ ДВИГУНИ

Насолоджуйтесь справжнім духом перегонів з моделями GT та GTi від PEUGEOT – спортивні авто з потужними двигунами та дизайном, створеним для надзвичайних відчуттів під час водіння.

Відкрийте для себе ейфорію від динамічного водіння завдяки потужним двигунам у 205 к.с. PEUGEOT 308 GT та 508 GT. Ви також будете у захваті від надзвичайної потужності PEUGEOT 208 GTi, який є художньою інтерпретацією легендарного 205 GTi.


PEUGEOT CONNECT SOS

PEUGEOT CONNECT SOS

Обладнавши понад мільйон автомобілів системою PEUGEOT Connect SOSi, нашою геолокалізованою аварійною службою, PEUGEOT забезпечує максимальну безпеку для вас і ваших пасажирів.

PEUGEOT Connect SOS – це геолокалізована аварійна служба виклику, доступна 24/7i,без додаткової підписки. В будь-якій ситуації, що потребує швидких дій, наприклад, аварія, погіршення фізичного стану водія, або у разі нападу на автомобіль, система дозволяє відправити вам саме ту допомогу, якої ви потребуєте.

PEUGEOT Connect SOS може працювати в одному з двох режимів:

 • Автоматичний: як тільки спрацьовують подушки або ремені безпеки, ваш автомобіль автоматично надсилає екстрений виклик, від водія не потребується жодних дій. Після цього одразу ж фіксується ваше місцезнаходження, а оператор PEUGEOT Connect SOS зв’язується вашою рідною мовоюiі відправляє допомогу.
 • Ручний: як тільки ви помітили або відчули погіршення фізичного стану – критичну ситуацію, що може викликати аварію, або серйозні тілесні ушкодження, ваші пасажири, або інші особи, можуть вручну активувати екстрений виклик, натиснувши кнопку SOS на приладовій панелі вашого автомобіля, після чого вас відразу з’єднають з колл-центром PEUGEOT Connect SOS.

ІНТУЇТИВНЕ КЕРУВАННЯ

Насолоджуйтесь винятковими враженнями від водіння завдяки технологіям PEUGEOT,  розроблених з метою підвищення комфорту, а також завдяки зростаючому асортименту інновацій, що роблять ваші поїздки простішими і зручнішими.

PEUGEOT i-Cockpit

PEUGEOT i-Cockpit

PEUGEOT i-Cockpit пропонує новий підхід до розміщення водія за кермом автомобіля. Нова організація простору пропонує цілком інтуїтивний доступ до всіх функцій та систем керування.

Компактне кермо стало більш зручним та забезпечує точне рульове управління для незабутніх вражень. Завдяки піднятій панелі керування водій має змогу зчитувати потрібну інформацію, не відводячи погляд від дороги. Нова центральна консоль та великий 9,7-дюймовий сенсорний екран створюють чисте та лаконічне оздоблення салону.

Завдяки меншій, ніж завжди, кількості кнопок та використанню матеріалів найвищої якості, PEUGEOT i-Cockpit має вигляд унікального і безпрецедентного оформлення салону в автомобільній промисловості. Цей відмінний та легко упізнаваний стиль отримав нагороду «Найкращий салон автомобіля» в рамках 29-го Міжнародного автомобільного фестивалю в 2013 році.


HEAD-UP DISPLAY

HEAD-UP DISPLAY

The Head-Up Displayi надає вам доступ до всієї необхідної інформації під час водіння, яку ви отримуєте не відводячи погляд від дороги. Основні дані проектуються на кольорову висувну панель, розташовану в полі зору, інформуючи вас про швидкість, відстань до інших транспортних засобів, вказівки системи круїз-контролю і обмежувача швидкостіi а також навігаційної системи

PARK ASSIST

PARK ASSIST

Система автоматичного паркування направляє та спрощує ваші маневри під час паркування – чи то паралельне паркування, чи паркування під кутом.

За допомогою ультразвукових датчиків спереду, ззаду та з обох боків автомобілю, система автоматичного паркування визначає розмір місця для паркування, розраховує ідеальну траєкторію, вмикає автоматизовану систему руління та надає аудіовізуальну інформацію.

Водій при цьому управляє лише швидкістю та щепленням (якщо це механічна коробка передач). Якщо водій забажає перейняти керування, необхідно лише взяти до рук кермо.


СИСТЕМА HILL ASSIST

Система допомоги під час початку руху Hill Assist полегшує рух авто вгору.

Якщо ви знаходитесь на гірці (>3%), система Hill Assist автоматично утримує гальма (приблизно 2 секунди), надаючи водію можливість переставити ногу зі щеплення на педаль газу.


СИТЕМА ВНУТРІШНЬОГО ОЧИЩЕННЯ ПОВІТРЯ

СИТЕМА ВНУТРІШНЬОГО ОЧИЩЕННЯ ПОВІТРЯ

Розроблена спеціально для концепту EXALT, технологія очищення повітря Pure Blue гарантує максимальний комфорт для всіх пасажирів. У стаціонарному режимі, коли в автомобілі немає пасажирів, система Pure Blue очищує повітря в салоні завдяки розпорошенню бактерицидів і фунгіцидів.

Під час руху система активує фільтри, очищуючи повітря до того, як воно надійде в салон, і знищує леткі органічні речовини і дрібні частинки. Таким чином, водій і пасажири завжди зможуть дихати чистим повітрям під час подорожі на автомобілі.


КРУЇЗ КОНТРОЛЬ

Водії можуть використовувати технологію круїз-контроль для встановлення максимальної швидкості. Автомобіль буде автоматично підтримувати швидкість в цих межах, роблячи водіння простішим.


GRIP CONTROL

GRIP CONTROL

GRIP CONTROL

Ситема Grip Control протидіє ковзанню автомобілю на бружній та слизькій дорозі, надаючи вашому авто додаткову тягу під час руху.

Перемикач на центральній консолі дозволяє швидко обрати тип їзди, який найоптимальніше підходить до покриття, чи то сніг, бруд або пісок. Автомобіль одразу ж налаштується на обраний режим, забезпечуючи безпечне та комфортне водіння


СИСТЕМА ЕКСТРЕНОГО ГАЛЬМУВАННЯ

Active City Break – це система екстреного гальмування, створена для зменшення ризику незначних зіткнень під час руху у місті на невеликій швидкості. Система використовує лазерний сенсор на лобовому склі для виявлення перешкод. Якщо сенсор виявляє будь-який ризик зіткнення, автоматично активуються гальма щоб цьому запобігти. Система працює на швидкості до 30 км/год.


СИСТЕМА КОНТРОЛЮ ДИСТАНЦІЇ

Система Distance Alert®  допомагає водюєві зберігати безпечну дистанцію за допомогою повідомлень на head-up дисплеї про відстань до транспортного засобу попереду. За допомогою перемикачівi можна налаштувати необхідну мінімальну відстань, програмуючи систему повідомляти водія звуковим сигналом, якщо авто наблизилось більше, ніж необхідно до автомобілю, що рухається попереду.

СИСТЕМА МОНИТОРІНГУ
"СЛІПИХ" ЗОН

СИСТЕМА МОНИТОРІНГУ "СЛІПИХ" ЗОН

Завдяки чотирьом датчикам, розміщеним на передньому і задньому бамперах, система моніторингу «сліпих» зонi інформує водія про присутність іншого транспортного засобу в недоступній для огляду зоні. У разі появи іншого авто зліва чи справа, у відповідному боковому дзеркалі загориться світлодіодний сигнал.

СИСТЕМА ПОПЕРЕДЖЕННЯ
ПРО ЗМІНУ СМУГИ

СИСТЕМА МОНИТОРІНГУ "СЛІПИХ" ЗОН

При швидкості 80 км/г та вище, Система попередження про зміну смуги повідомляє водія про незаплановану зміну смуги.

Якщо автомобіль залишив свою смугу без попередження, водій відразу отримує попереджається за допомогою вібрації лівої чи правої сторони сидіння водія, залежно від напрямку, в якому відхилився автомобіль. Це дозволяє водієві виправити напрямок руху автомобіля і повернути його в потрібну смугу.

Основою цієї запатентованої технології є шість інфрачервоних датчиків, здатних ідентифікувати маркування (суцільні лінії) на дорогах та автомагістралях. Це особливо корисна функція, якщо водій відчуває сонливість, або відволікся від дороги.


СИСТЕМА КОНТРОЛЮ ШВИДКОСТІ

Система обмеження швидкості дозволяє встановити необхідну максимальну швидкість для вашого авто. Після того, як ця швидкість буде досягнена, автомобіль більше не буде прискорюватись та допоможе водію утримувати необхідну швидкість

ЕФЕКТИВНІСТЬ

Один з найважливіших пріоритетів для компанії PEUGEOT, як автовиробника, – це захист навколишнього середовища. Інженери та дизайнери PEUGEOT працюють над важливим завданням: запропонувати цілий ряд ефективних рішень, спрямованих на зниження впливу на навколишнє середовище, забезпечуючи максимальне задоволення від керування для автовласників.

ДВИГУНИ PureTech

ДВИГУНИ PureTech

PEUGEOT представляє нову серію трьохциліндрових двигунів PureTech, що демонструють відмінну ефективність та містять в собі ряд новітніх технологічних рішень.

Ці нові бензинові двигуни стали легшими та більш компактними, що дало змогу підвищити їх енергетичну ефективність. Ми також оптимізували витрату палива і мінімізували тертя – два ключові рішення задля їх високої продуктивності.

Двигуни PureTech пропонують вам унікальне задоволення від керування. Показник крутного моменту у 230 Нм при 1 750 об./хв. (для найпотужнішої версії) – нині найкраща пропозиція ефективності двигуна при низьких обертах на автомобільному ринку. А 95% крутного моменту доступно у проміжку 1 500 – 3 500 об./хв. – найкраща продуктивність за всі часи.

При всій своїй видатній продуктивності ці нові двигуни також досить економічні: споживання палива та кількість викидів CO2 зменшені на 25% порівняно з 4-циліндровим двигуном з тим самим рівнем потужності. Економія пального складає близько 1,5л на 100 км, що ніяк не впливає на враження від керування автомобілем. Завдяки саме двигуну PureTech Новому PEUGEOT 308 вдалось побити рекорд найдовшої дистанції, пройденої на одному баку палива.


ДВИГУНИ BlueHDi

Запропонувавши ринку найбільш ефективну систему зниження шкідливих викидів, PEUGEOT наразі підтверджує своє лідерство в галузі захисту навколишнього середовища.

BlueHDi – саме таку назву отримав новий дизельний двигун стандарту Євро 6, який зміг об’єднати в собі виняткову продуктивність при мінімальних викидах шкідливих речовин.

Технологія BlueHDi пропонує унікальне поєднання системи вибіркової каталітичної нейтралізації відпрацьованих газів (SCR) та додаткового сажового фільтру (FAP), що дозволяє двигуну знизити об’єм викидів оксиду азоту на 90% та викидів вуглецю до рівня 82 г/км, разом зі зниженням витрат палива та усуваючи до 99,9% дрібних частинок.

Технологія BlueHDi повністю відповідає стандартам палива Євро 6, які застосовуються до нових транспортних засобів з вересня 2014 та всіх транспортних засобів з вересня 2015 року. Дана технологія буде використовуватись на всіх дизельних моделях, оскільки пропонує найкращі показники ефективності з урахуванням стандартів зниження шкідливих викидів.


КОРОБКА ПЕРЕМИКАННЯ ПЕРЕДАЧ EAT6

КОРОБКА ПЕРЕМИКАННЯ ПЕРЕДАЧ EAT6

КОРОБКА ПЕРЕМИКАННЯ ПЕРЕДАЧ EAT6

Нова коробка передач EAT6 (Ефективна автоматична трансмісія 6) – це автоматична 6-тиступінчата трансмісія, яка оптимізує рівень витрати палива та дозволяє отримувати задоволення від керування автомобілем.

Розроблена з метою скорочення викидів СO2, дана трансмісія надзвичайно проста та зручна у використанні. Сьогодні технологія Quickshift пропонує одне з найбільш плавних та швидких перемикань передач на автомобільному ринку.

При цьому, різниця у викидах між механічною та автоматичною трансмісією була зменшена до 5 г/км (iso mounted tires). Таким чином, коробка передач EAT6 пропонує виняткове задоволення від керування та оптимальний рівень витрати палива.


СИСТЕМА STOP & START

Технологія e-HDi після її застосування на останньому поколінні бензинових двигунів отримала загальну назву «Система Stop & Starti.

Дана система ідеальна для використання у місті, оскільки вона автоматично призупиняє роботу двигуна, коли автомобіль зупиняється, наприклад, на червоне світло світлофора, або під’їхавши до знаку «Стоп». А коли водій готовий продовжувати рух, двигун швидко та без затримок відновлює роботу.

Існує ряд переваг від використання такої системи: знижується витрата палива (на 5% менше, ніж без використання подібної систему при регулярному пересуванні у місті), зменшення викидів CO2 (нульовий рівень викидів, коли двигун призупинив роботу), також під час стояння автомобіль не видає ніяких звуків.

Таким чином, технологія e-HDi пропонує виняткову екологічність без шкоди задоволенню від керування авто. Для повної сумісності з усіма режимами руху, система Stop & Start може бути відключена.


ЗНИЖЕННЯ ВАГИ

Тепер можна попрощатись із зайвою вагою! При розробці останніх моделей компанія PEUGEOT використола увесь свій досвід та знання для того, щоб зробити свої автомобілі легшими та більш компактними. Кожне дизайнерське рішення, кожна використана технологія, кожен встановлений компонент – все зроблено з урахуванням зменшення маси транспортного засобу.

Фінальний результат - це зниження загальної ваги автомобіля, що, в свою чергу, знижує рівень витрати палива та викидів СО2 без будь-яких компромісів у питаннях безпеки чи продуктивності.


HYbrid4

HYbrid4

HYbrid4

HYbrid4

Завдяки двигуну HYbrid4 компанія PEUGEOT продемонструвала, що можна вирішити задачі екологічності, не завдаючи шкоди враженням від керування.

Компанія представила світу перший повністю гібридний дизельний двигун. Використана в ньому технологія HYbrid4 також дозволяє водіям вибрати найбільш відповідний режим водіння для будь-якої поїздки.

Дана функція дуже легка у використанні: перемикач на центральній консолі дозволяє водію обирати між чотирма різними режимами водіння: Auto (для регулярного водіння, але чергуючи електричну і паливну тягу), Sport (для більш динамічної їзди), Electric (для спокійного пересування містом при повній відсутності шкідливих викидів) та 4 Wheel Drive (для підвищеної прохідності на будь-якому бездоріжжі).


HYbrid Air

Hybrid Air – нова гібридна трансмісія, що поєднує в собі трьохциліндрові бензинові двигуни останнього покоління та використання стиснутого повітря.

Інтелектуальна та інноваційна гібридна технологія Hybrid Air адаптується до вашого індивідуального стилю водіння.

Зважаючи на ситуацію та ваші особливості водіння, двигун автоматично обирає відповідний режим: використання стиснутого повітря (нульові викиди), палива чи змішаний режим.

HYbrid Air

При пересуванні у місті режим стиснутого повітря використовується 80% часу. На відкритій дорозі чи автостраді транспортний засіб активує режим використання палива.

Технологія гарантує радикальне зменшення показників витрати палива та викидів CO2.


ЕЛЕКТРИЧНІ АВТОМОБІЛІ

ЕЛЕКТРИЧНІ АВТОМОБІЛІ

Комерційні та легкові автомобілі, скутери та мотоцикли – сьогодні PEUGEOT – єдиний виробник, що пропонує повний спектр повністю електричних транспортних засобів.

Крім того, що такі засоби не шкодять навколишньому середовищу – вони демонструють нульові показники шкідливих викидів, а також низькі експлуатаційні витрати – вони здатні забезпечити власників винятковим задоволенням від керування ними, залишаючись абсолютно тихими та безвібраційними.

iOn – невеликий автомобіль, створений для їзди у місті, а також новий електричний Partner Electric – фургон, розроблений для комерційних потреб у місті.

Ці транспортні засоби їздять за допомогою новітніх літій-іонних акумуляторів, які можуть заряджатись від домашніх та спеціальних електричних мереж, при цьому, вони пропонують значний термін служби акумулятора.

Автомобілі iOn та Partner Electric також здатні відновлювати енергію при уповільненні або гальмуванні, що дає вам додаткові 150 км (170 км для Partner Electric), а якщо брати до уваги економію від використання системи Stop & Start – цього буде більше ніж достатньо для буденної експлуатації автомобілю в місті.


ДОДАТКОВИЙ САЖОВИЙ ФІЛЬТР

Додатковий сажовий фільтр (FAP) – це рішення PEUGEOT для зменшення викидів частинок сажі в дизельних двигунах. Усі дизельні автомобілі бренду обладнані подібною системою.

Дана система є самоочисною. Вона обробляє гази, що утворюються в результаті згоряння дизельного палива і виключає до 99,9% всіх частинок у викидах, незалежно від їх розміру і умов експлуатації транспортного засобу.

Процес має два етапи: на першому частинки потрапляють в пористий фільтр з карбіду кремнію. Після того, як автомобіль проїде декілька сотень кілометрів, активується етап регенерації, при якому частинки спалюються при дуже високій температурі. Процес відбувається автоматично та абсолютно непомітно.

ПРОДУКТИВНІСТЬ

У співпраці зі спортивним підрозділом PEUGEOT SPORT, PEUGEOT пропонує широкий вибір моделей та новітніх концептів, що демонструють виняткові динамічні характеристики та сучасний дизайн, а також створені для істинних шанувальників спортивної та швидкої їзди.

 • Peugeot Grand Touring
 • Peugeot Grand Touring
 • Peugeot Grand Touring
 • Peugeot Grand Touring

Абревіатура GT утворена від англійського словосполучення Grand Touring (італійською Gran Turismo). Цей термін використовується для позначення динамічних та ексклюзивних авто у модельному ряді PEUGEOT.

Три найголовніші характеристики автомобілів з назвою GT: потужний високопродуктивний двигун (205 к.с. для бензинових двигунів, 180 к.с. для дизельних), спеціальна занижена підвіска та пакет спеціальних функцій для динамічної їзди - Driver Sport Pack. Одним словом – гарантія отримання виняткових вражень від керування таким автомобілем.


GTi

Peugeot GTi

Peugeot GTi

Абревіатура GTi утворена від GT та розшифровується як Grand Touring Injection. Вона використовується для позначення транспортних засобів, які поєднують спортивний дизайн з високою продуктивністю. Для PEUGEOT термін тісно пов'язаний з історією бренду, і, зокрема, з легендарними авто 205 GTi.

30 років тому компанія створила справжню легенду і тепер PEUGEOT пропонує її інтерпретацію – нову версію, яка є ще більш радикальною. Завдяки здатності до маневрів, динамічним характеристикам, точному управлінню, автомобіль 208 GTi черговий раз підтверджує, що спортивність, ефективність та надзвичайні відчуття від керування вже давно непорушно вплетені у ДНК бренду Лева.


Peugeot R

Як правило, літера R у назві асоціюється з автомобілем RCZ R – новою версією RCZ – спортивним купе від PEUGEOT. Автомобіль оснащено двигуном 270 к.с. – найпотужніша серійна модель, яку коли-небудь випускав бренд. Дизайн автомобілю включає в себе незліченну кількість особливостей від PEUGEOT Sport, що, тим самим, підкреслює спортивність цього авто, пропонуючи незабутній досвід від керування, що поєднує високу продуктивність та виняткову елегантність.

Літера R також з’явилась в назві концепту 308 R – надзвичайно спортивний концептуальний автомобіль, здатний надати безпрецедентні відчуття від керування.

 • Peugeot R
 • Peugeot R
 • Peugeot R


ПАКЕТ СПОРТИВНИХ ФУНКЦІЙ

ПАКЕТ СПОРТИВНИХ ФУНКЦІЙ Peugeot

ПАКЕТ СПОРТИВНИХ ФУНКЦІЙ Peugeot

Доступ до цього пакету можна отримати, активувавши клавішу «Sport» на центральній консолі. Подібна функція дуже популярна серед водіїв, які віддають перевагу спортивній та динамічній їзді.

З його допомогою можна видозмінити деякі параметри транспортного засобу для того, щоб отримати захоплюючі враження від керування.

Підсилювач рульового управління і педалі акселератора стають більш чутливими до рухів водія, а двигун за допомогою програмного забезпечення стає більш потужним. Тим часом, панель інструментів починає підсвічуватись не білим, а червоним світлом, і тепер включає в себе параметри, які відносяться до динамічного стилю експлуатації автомобіля (доступна потужність, тиск турбокомпресора, доступний крутний момент, поздовжне і поперчне прискорення), також коробка передач EAT6 демонструє додаткову чутливість.

СИСТЕМИ ЗВ'ЯЗКУ

Залишайтеся завжди на зв'язку! Досліджуйте нові функції та програми, розроблені PEUGEOT Connect, які непомітно інтегровані у ваш досвід водіння задля підвищення задоволення і безпеки.

PEUGEOT CONNECT APPS

PEUGEOT CONNECT APPS

PEUGEOT Connect Apps - це набір додатків, призначених  полегшити ваші поїздки в режимі реального часу.

Прості у використанні ці додатки відображаються безпосередньо на сенсорному екрані вашого автомобіля. Численні, різноманітні та дуже адаптивні, вони надають ще більше можливостей для налаштування кожної поїздки під ваші індивідуальні потреби.

 • Coyotei попереджає вас про небезпечні ділянки, що дозволяє адаптувати водіння відповідним чином.
 • Parking вказує на доступні місця для паркування у вашому районі.
 • Guide Michelin та Trip Advisor повідомляють про ресторани та готелі за напрямком вашого руху.
 • Carburant дозволяє дізнаватись про найближчі заправки і вказує, які з них найдешевші.
 • Michelin Voyage запрошує вас дослідити найпривабливіші туристичні маршрути на вашому шляху.
 • Yellow Pages допоможе знайти необхідні вам необхідні професійні служби поряд з вами.
 • Michelin Traffic допоможе вам уникнути заторів, надаючи інформацію про трафік у реальному часі та пропонуючи альтернативні маршрути.
 • Weather app поінформує про погодні умови під час подорожі.
 • ViaMichelin допоможе вам безпечно дістатись до місця вашого призначення.
 • Tellmewhere завантажує місцеві карти, де можна знайти найкращі місця для дозвілля
 • MyPeugeot розкаже вам все, що потрібно знати про ваш автомобіль і його належне технічне обслуговування
 • Завітайте до Store, щоб завантажити нові додатки

У деяких країнах також доступні додаткові програми, що доповнюють цей сервіс.


PEUGEOT CONNECT SOS

PEUGEOT CONNECT SOS

Обладнавши понад  мільйон автомобілів системою PEUGEOT Connect SOSi, нашою геолокалізованою аварійною службою, PEUGEOT забезпечує максимальну безпеку для вас і ваших пасажирів.

PEUGEOT Connect SOS – це геолокалізована аварійна служба виклику, доступна 24/7i без додаткової підписки. В будь-якій ситуації, що потребує швидких дій, наприклад, аварія, погіршення фізичного стану водія, або у разі нападу на автомобіль, система дозволяє відправити нам саме ту допомогу, якої ви потребуєте.

PEUGEOT Connect SOS може працювати в одному з двох режимів:

 • Автоматичний: як тільки спрацьовують подушки або ремені безпеки, ваш автомобіль автоматично надсилає екстрений виклик, від водія не потребується жодних дій. Після цього одразу ж фіксується ваше місцезнаходження, а оператор PEUGEOT Connect SOS зв’язується вашою рідною мовоюi  і відправляє допомогу.
 • Ручний: як тільки ви помітили або відчули погіршення фізичного стану водія – критичну ситуацію, що може викликати аварію або серйозні тілесні ушкодження, ваші пасажири, або інші особи, можуть вручну активувати екстрений виклик, натиснувши кнопку SOS на приладовій панелі вашого автомобіля, після чого вас відразу з’єднають з колл-центром PEUGEOT Connect SOS.

PEUGEOT CONNECT ASSISTANCE

PEUGEOT CONNECT ASSISTANCE

PEUGEOT Connect Assistancei це GPS система допомоги, яка має доступ до інформації про стан вашого авто і створена, щоб надати швидку технічну допомогу у разі потреби.

Якщо ваш автомобіль зламався, у будь-який час та у будь-якому місті, натиснувши клавішу із зображенням лева на панелі приладів, вас одразу буде з’єднано з сервісом надання домоги PEUGEOT, доступним 24 години 7 днів на тиждень. У режимі реального часу оператор отримає доступ до інформації про ваше місце перебування та про стан вашого транспортного засобу. Після проведення початкової технічної оцінки стану автомобіля віддалено, оператор негайно надішле до вас компетентного у вашій проблемі технічного спеціалістаi.


LINK MYPEUGEOT

З новим  додатком для смартфонів Link MyPeugeot, ви можете продовжувати насолоджуватись враженнями від керування вашим авто навіть після того, як вийдете з нього.

Його простий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс забезпечує доступ до цілого ряду інноваційних та практичних функцій.

 • LINK MYPEUGEOT
 • LINK MYPEUGEOT
 • LINK MYPEUGEOT
 • LINK MYPEUGEOT
 • LINK MYPEUGEOT
 • LINK MYPEUGEOT

"Locate my car" допоможе знайти свій автомобіль на парковці, а "Continue to navigate"i прокладе шлях, якщо ви вирішите завершити свою подорож пішки. Існує також функція використання статистики попередніх поїздок, що допоможе оптимізувати витрати пального шляхом порівняння споживання під час кожної поїздки. Функція, яка пам'ятає дати ТО, допомагає підвищити вашу безпекуi.

Link MyPeugeot використовує з'єднання Bluetooth® в поєднанні з сенсорним екраном моделей 208 і 2008, а також нових моделей 308 та 508, щоб передати дані авто у момент, коли запалення вимкненоi.

Link MyPeugeot сумісний зі смартфонами, що використовують iOS 6 або вище, або Android 2.3 або вище.


SCAN MYPEUGEOT

Використовуючи систему розпізнавання фотографій, додаток Scan MyPeugeoti визначить необхідний елемент і автоматично надасть інформацію про нього з відповідного розділу керівництва по експлуатації на екрані вашого мобільного телефону.

Ви також можете зайти у розділ  "Warning Lights", що містить інформацію про характер будь-якого попередження і порадить, що треба робити далі.

Переваги додатку Scan MyPeugeot:

 • Візуальне розпізнавання;
 • Автоматичне завантаження через Wi-Fi, але також може використовуватися мобільне з’єднання;
 • Може використовуватися в автономному режимі;
 • Керівництво користувача щодо значень сигнальних лампочок;
 • Усі функції доступні двома способами: за допомогою сканування або за допомогою тематичного ілюстрованого змісту
 • Сумісність з iOS6.1 або вище [Android 2.3 або вище]. Також доступно для iPad (оптимізовано для дисплеїв з роздільною здатністю нижче, ніж Retina).

Після завантаження додатку, будь ласка, продивіться правила та умови використання.


MIRRORSCREEN

MIRRORSCREEN

Ця технологія дозволяє відтворити або експортувати екран смартфона, дозволяючи вам контролювати свій смартфон з сенсорного екрану, тим самим забезпечуючи легкий доступ до його функцій, змісту та допоміжних додатків для водіяi.

З міркувань безпеки, водії не зможуть використовувати всі додатки під час руху авто, проте зможуть отримати доступ до додатків для допомоги водію, навігації та музики.

For optimum safety, this feature can be used easily via a voice recognition systemi without any need to handle your phone.

For safety reasons, drivers will not be able to use all the apps while the vehicle is in motion, though they will still be able to access the driver assistance apps and the navigation and music functions.