Комплект-Авто

Післяпродажне обслуговування

КАМПАНІЇ З МОДЕРНІЗАЦІЇ


PEUGEOT  приділяє велику увагу якості і надійності своїх автомобілів не лише на стадії виробництва, але й в період їх експлуатації.

З метою підвищення якості автомобілів автовиробник може прийняти рішення про проведення Кампанії з модернізації, що передбачає перевірку та, при необхідності, заміну окремих елементів автомобіля.

Для перевірки необхідності виконання певних робіт на вашому автомобілі вам необхідно ввести в зазначене нижче поле 17-значний номер кузова автомобіля (VIN).

Якщо для вашого автомобіля передбачені певні роботи, наполегливо рекомендуємо звернутися до спеціалістів офіційних сервісних центрів PEUGEOT для узгодження часу проведення Кампанії з модернізації.

Просимо не нехтувати цією рекомендацією, оскільки основною метою проведення Кампаній є удосконалення та модернізація автомобіля, а також забезпечення максимального рівня безпеки при його експлуатації.

Проведення робіт, передбачених Кампаніями з модернізації – абсолютно БЕЗКОШТОВНЕ.

 

 

 

 

 

ТО з фіксованою вартістю

 

Тепер проходити технічне обслуговування стало вигідно – єдина фіксована ціна ТО діє у всіх офіційних дилерських центрах PEUGEOT одного регіону і включає вартість робіт по діагностиці та ремонту, запасних частин і витратних матеріалів. Дізнатись вартість чергового планового ТО можна, скориставшись формою нижче. Для цього потрібно ввести регіон обслуговування, модель і тип двигуна автомобіля, після чого система автоматично прорахує вартість послуги. Крім того, нова сервісна програма передбачає знижки на обслуговування автомобілів в постгарантійний період до 20% від стандартної вартості ТО автомобіля:
 
  • знижка 10% на ТО надається для всіх автомобілів старше 3 років.
  • знижка 20% на ТО для всіх автомобілів у віці від 5 років і старше.